Kamper Uke 24 + info

Kamper og annen info om aktiviteter fremover.


 

Hei,

Da var det Fredag igjen og tid for litt info.

Ullerud:

Utfordringer med tørre baner, bane 7`er A og B er de som er hardest rammet. Vi ber om at det spilles mest mulig på 7`er bane C og D fremover til det har kommet litt regn. Ellers får vi utfordringer med ødelagte baner til høsten. Ber derfor om at man respekterer ønske vårt. Treninger på Ullerud skal i størst mulig grad foregår på treningsfeltet, respekter dette også.

Blomstermila:

Denne er Søndag 17. Juni med start kl. 15:45, vi oppfordrer alle våre medlemmer og utøvere til å delta på dette.

A-kamper:

A-lag herrer spiller Mandag 11. Juni Kl. 19:00 på Seiersten Stadion mot KFUM 2

A-lag damer spiller Søndag 17. Juni kl. 15:00 på Seiersten Stadion mot Begby.

Kamper Uke 24:

1208101028J08 Avdeling 01Drøbak-Frogn StarsSprint-Jeløy Hvit11.06.201818.00Ullerud mini 1A
1207103019J07 Avdeling 03Drøbak-Frogn StarsAskim FK Dragene Rød11.06.201818.00Ullerud mini 2B
1112103032G12 Avdeling 03Drøbak-Frogn GrønnVang11.06.201818.30Ullerud Match 7er B
1113701041G13/14 7er Drøbak-FrognTrøgstad/Båstad11.06.201818.30Ullerud Match 7er A
1110102038G10 Avdeling 02Drøbak-Frogn HvitSkiptvet11.06.201818.30Ullerud mini 2A
9,912E+10Norsk Tipping-ligaen avd 1Drøbak-FrognKFUM 211.06.201819.00Seiersten stadion KG
1116201042G15/16 avdeling 01Drøbak-Frogn 3Sprint-Jeløy 211.06.201819.45Frogn KG
  G11 SogstiÅS Grønn 0712.06.201817.30Ullerud mini 1A
  G11 HeerÅS Rød 0712.06.201817.30Ullerud mini 1B
  G11 DyrløkkeÅS Blå 0712.06.201817.30Ullerud mini 2A
1111103038G11 Avdeling 03Drøbak-Frogn GråHSV Soon Svart12.06.201818.00Ullerud Match 7er A
1116103009G16 KM A-sluttspillDrøbak-Frogn 2Råde12.06.201818.00Frogn KG
1112104036G12 Avdeling 04Drøbak-Frogn BlåAskim FK City12.06.201818.30Ullerud Match 7er B
  DFI sort 07HSV Pepperstad12.06.201818.30Ullerud Match 7er C
  G10 Sogsti-2ÅS Grønn 0812.06.201818.30Ullerud Mini 1A
  G10 DrøbakÅS Blå 0812.06.201818.30Ullerud Mini 1B
  G10 DyrløkkeÅS Rød 0812.06.201818.30Ullerud Mini 2A
  G10 SogstiG10 Drøbak-212.06.201818.30Ullerud Mini 2B
1111106038G11 Avdeling 06Drøbak-Frogn HvitKorsgård Grønn12.06.201819.15Ullerud Match 7er A
1214204001J13/14 9-er B-høstDrøbak-Frogn 2Tveter12.06.201819.40Ullerud Match 9er B
11206010526. divisjon Menn avdeling 01Drøbak-Frogn 3Rygge12.06.201820.15Frogn KG
1109104036G09 Avdeling 04Drøbak-Frogn SogstipirateneEika Krapfoss Hvit13.06.201817.30Ullerud mini 1B
1209102032J09 Avdeling 02Drøbak-Frogn StarsEkholt Rød13.06.201818.00Ullerud mini 1A
1111101038G11 Avdeling 01Drøbak-Frogn RødEkholt Rød13.06.201818.30Ullerud Match 7er A
1119001022G19 EliteDrøbak-FrognSarpsborg FK13.06.201820.15Seiersten stadion KG
1113107011G13 KM 9-er C-sluttspill Drøbak-Frogn 3Sprint-Jeløy 214.06.201817.00Seiersten stadion KG 9er A
1109102032G09 Avdeling 02Drøbak-Frogn GulKambo rød14.06.201817.30Ullerud mini 2B
1109101036G09 Avdeling 01Drøbak-Frogn HvitÅs Gul14.06.201817.30Ullerud mini 1B
1210103023J10 Avdeling 03Drøbak-Frogn StarsEika Krapfoss Hvit14.06.201817.30Ullerud mini 2A
1210102023J10 Avdeling 02Drøbak-Frogn DiamondsEkholt14.06.201817.30Ullerud mini 1A
1114206045G13/14 avdeling 06Drøbak-Frogn 2Ås 314.06.201818.30Ullerud Match 9er A
1110104036G10 Avdeling 04Drøbak-Frogn SvartÅs Blå14.06.201818.30Ullerud mini 3A
1110102036G10 Avdeling 02Drøbak-Frogn GrønnMysen Blå14.06.201818.30Ullerud mini 1B
1215101021J14/15 KM avdeling 01Drøbak-Frogn 2Ås14.06.201818.30Seiersten stadion KG
1217103012J17 KM A-sluttspillDrøbak-FrognBegby /KIL14.06.201820.00Seiersten stadion KG
1119501033G19 bredde avdeling 01Drøbak-Frogn 2Rakkestad14.06.201820.00Frogn KG
1214204009J13/14 9-er B-høstDrøbak-Frogn 2Aremark14.06.201820.00Ullerud Match 9er A
3116001085Gutter 16 år interkretsDrøbak-FrognUllern16.06.201814.00Seiersten stadion KG
12203010373. divisjon KvinnerDrøbak-FrognBegby /TIF17.06.201817.00Seiersten stadion KG

 


 
 

Grasrotandelen

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift