Besøk våre lagsider

MAN
21.05
19:20-20:40
Seiersten Stadion - 9/7 er A
ONS
23.05
19:20-20:45
Frogn KG - 9 / 7 er A
TOR
24.05
19:20-20:40
Frogn KG - 9 / 7 er A
LØR
26.05
11:30-13:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
LØR
26.05
11:30-13:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
26.05 14:00 Nordstrand kunstgress B
Nordstrand - Drøbak-Frogn G16 1 -
28.05 19:15 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16-2 - Kvik Halden -
02.06 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16 1 - Sarpsborg 08 -
04.06 20:00 Merkur 2 KG B
Trosvik - Drøbak-Frogn G16-2 -
09.06 14:00 Nadderud kunstgress 2 B
Stabæk - Drøbak-Frogn G16 1 -
23.05 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Ready -  
19.05 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Lørenskog 0 - 4  
14.05 19:45 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G16-2 3 - 1  
13.05 19:00 Kringsjå kunstgress B  
Lyn - Drøbak-Frogn G16 1 1 - 1  
07.05 18:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Borgen 3 - 0  
29.10 19:15 Sentralidrettsanlegget B  
Lisleby - Drøbak-Frogn G16-2 -  
27.10 14:00 Ullern kunstgress B  
Ullern - Drøbak-Frogn G16 1 -  
22.10 18:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Moss -  
20.10 16:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Stabæk -  
16.10 18:30 Moa KG B  
Greåker - Drøbak-Frogn G16-2 -  
13.10 14:00 Sarpsborg st KG B  
Sarpsborg 08 - Drøbak-Frogn G16 1 -  
09.10 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Nordstrand -  
08.10 18:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Sarpsborg FK -  
01.10 19:15 Råde Idp KG B  
Råde - Drøbak-Frogn G16-2 -  
27.09 20:30 Rolvsrud kunstgress B  
Lørenskog - Drøbak-Frogn G16 1 -  
25.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Trosvik -  
23.09 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Lyn -  
17.09 18:00 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G16-2 -  
15.09 14:00 Lillestrøm 3 kunstgress B  
Lillestrøm - Drøbak-Frogn G16 1 -  
10.09 18:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Lisleby -  
08.09 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - KFUM -  
03.09 19:15 Melløs KG B  
Moss - Drøbak-Frogn G16-2 -  
31.08 20:00 Briskeby B  
HamKam - Drøbak-Frogn G16 1 -  
27.08 19:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Greåker -  
25.08 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Gjøvik-Lyn -  
20.08 19:15 Kurland KG (Hovedbane) B  
Sarpsborg FK - Drøbak-Frogn G16-2 -  
18.08 13:00 Merkur 1 KG B  
Fredrikstad - Drøbak-Frogn G16 1 -  
14.08 18:45 Valle Hovin kunstgress 2 B  
Vålerenga - Drøbak-Frogn G16 1 -  
23.06 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Asker -  
16.06 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Ullern -  
11.06 18:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Råde -  
09.06 14:00 Nadderud kunstgress 2 B  
Stabæk - Drøbak-Frogn G16 1 -  
04.06 20:00 Merkur 2 KG B  
Trosvik - Drøbak-Frogn G16-2 -  
02.06 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Sarpsborg 08 -  
28.05 19:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Kvik Halden -  
26.05 14:00 Nordstrand kunstgress B  
Nordstrand - Drøbak-Frogn G16 1 -  
23.05 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Ready -  
19.05 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Lørenskog 0 - 4  
14.05 19:45 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G16-2 3 - 1  
13.05 19:00 Kringsjå kunstgress B  
Lyn - Drøbak-Frogn G16 1 1 - 1  
07.05 18:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Borgen 3 - 0  
05.05 16:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Lillestrøm 3 - 0  
30.04 18:00 Råde Idp KG B  
Råde - Drøbak-Frogn G16-2 0 - 2  
28.04 14:00 Ekeberg kunstgress B  
KFUM - Drøbak-Frogn G16 1 3 - 0  
28.04 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Sprint-Jeløy 7 - 3  
25.04 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - HamKam 4 - 1  
23.04 19:45 Rakkestad st KG B  
Rakkestad - Drøbak-Frogn G16-2 -  
16.04 20:15 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Askim FK 4 - 3  
14.04 14:00 Gjøvik stadion B  
Gjøvik-Lyn - Drøbak-Frogn G16 1 4 - 1  
10.04 20:00 Hauger kunstgress B  
Bærums Verk Hauger - Drøbak-Frogn G16 1 2 - 5  
09.04 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane B  
Ås - Drøbak-Frogn G16-2 0 - 9  
07.04 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Fredrikstad 0 - 2  
02.04 13:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Trosvik 4 - 1  
23.03 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Vålerenga 2 - 1  
18.03 14:30 Føyka kunstgress B  
Asker - Drøbak-Frogn G16 1 1 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift