Besøk våre lagsider

MAN
16.07
18:00-19:20
Seiersten Stadion - 9/7 er A
ONS
18.07
16:30-18:00
Seiersten Stadion - 9/7 er B
TOR
19.07
18:00-19:20
Seiersten Stadion - 9/7 er B
SØN
22.07
17:30-19:00
Seiersten Stadion - 9/7 er B
21.08 20:00 Berg stadion KG B
Berg /TTIF - Drøbak-Frogn J17 -
26.08 15:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
DFI Damer 2 - Drøbak-Frogn -
28.08 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn J17 - Indre Østfold FK -
30.08 20:15 Råde Idp KG B
Råde - DFI Damer 2 -
04.09 20:00 Melløs KG B
Rapid Athene /KIL - Drøbak-Frogn J17 -
21.06 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Ekholt -  
18.06 20:15 Sarpsborg st KG B  
Sarpsborg 08 2 - DFI Damer 2 -  
12.06 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn J17 - Begby /KIL -  
11.06 20:15 Tistedalen KG B  
Tistedalen - DFI Damer 2 -  
07.06 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Ås -  
30.10 20:00 Berg stadion KG B  
Berg /TTIF - Drøbak-Frogn J17 -  
23.10 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn J17 - Begby /KIL -  
21.10 15:00 Ekholt kunstgress B  
Ekholt - DFI Damer 2 -  
15.10 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane B  
Sarpsborg 08 2 - Drøbak-Frogn J17 -  
08.10 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Tistedalen -  
02.10 20:15 Begby kunstgress B  
Begby /TIF - DFI Damer 2 -  
29.09 15:00 Slitu idrettspark B  
Indre Østfold FK - Drøbak-Frogn J17 -  
25.09 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn J17 - Berg /TTIF -  
24.09 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Indre Østfold FK -  
18.09 20:15 Ås stadion B  
Ås - DFI Damer 2 -  
11.09 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn J17 - Kvik Halden -  
04.09 20:00 Melløs KG B  
Rapid Athene /KIL - Drøbak-Frogn J17 -  
30.08 20:15 Råde Idp KG B  
Råde - DFI Damer 2 -  
28.08 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn J17 - Indre Østfold FK -  
26.08 15:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Drøbak-Frogn -  
21.08 20:00 Berg stadion KG B  
Berg /TTIF - Drøbak-Frogn J17 -  
21.06 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Ekholt -  
18.06 20:15 Sarpsborg st KG B  
Sarpsborg 08 2 - DFI Damer 2 -  
12.06 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn J17 - Begby /KIL -  
11.06 20:15 Tistedalen KG B  
Tistedalen - DFI Damer 2 -  
07.06 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Ås -  
05.06 20:20 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn J17 -  
04.06 20:15 Frogn KG - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Begby /TIF -  
29.05 20:15 Ullerud Match H  
Drøbak-Frogn J17 - Rapid Athene /KIL -  
28.05 20:15 Slitu idrettspark B  
Indre Østfold FK - DFI Damer 2 -  
23.05 18:30 Marikollen kunstgress B  
Rælingen - Drøbak-Frogn J17 7 - 0  
22.05 20:00 Slitu idrettspark B  
Indre Østfold FK - Drøbak-Frogn J17 0 - 1  
08.05 18:30 Slitu idrettspark B  
Indre Østfold FK - Drøbak-Frogn J17 2 - 6  
07.05 20:15 Frogn KG - Hel bane H  
DFI Damer 2 - Råde 1 - 6  
04.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn J17 - Mysen /TBFK 3 - 3  
01.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn J17 - Rapid Athene /KIL 3 - 5  
29.04 15:00 Seiersten Stadion - Hel bane B  
Drøbak-Frogn - DFI Damer 2 6 - 1  
22.04 11:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
DFI Junior - Ekholt J17 -  
17.04 18:30 Hafslundbanen KG B  
Hafslund /BIL - Drøbak-Frogn J17 1 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift