Sponsorene til DFI Gutter 2004:

             

    

     
www.drobakfestivalen.no www.brras.no www.frankkristiansen.no www.kile-stokholm.no www.apto.no  www.vestbydyreklinikk.no  

 

Vi har begynt å bruke App SPOND

Vi trenger korrekt mail og mobil.

Flint Micasa Cup 2018. 19. - 21.mai (Pinsen)

Vi ønsker å dra på Flint Micasa Cup. Ber om tilbakemelding

Besøk våre lagsider

TRENINGSTIDER G2004
Mandager: 16.30-18.00 Frogn KG
Tirsdager: 19.15-20.45 Frogn KG
Torsdager: 19.15-20.45 Frogn KG

MAN
16.04
17:00-18:30
Høyås
TIR
17.04
19:15-20:45
Frogn KG - 9 / 7 er B
TOR
19.04
19:15-20:45
Frogn KG - 9 / 7 er A
LØR
21.04
10:00-11:30
Seiersten Stadion - 9/7 er A
25.04 19:45 Rakkestad st KG B
Rakkestad - Drøbak-Frogn G14 1 -
26.04 18:30 Melløs trf. B 9er A B
Moss 3 - Drøbak-Frogn G14 2 -
02.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G14 1 - Lisleby -
03.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H
Drøbak-Frogn G14 2 - Mysen -
09.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G14 1 - Borgen -
19.04 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI Gutter 14 år - Ekholt 4 -  
12.04 18:00 Frogn KG - Hel bane B  
SKI IL - DFI Gutter 14 år -  
24.10 18:30 Ås stadion 9er B B  
Ås 3 - Drøbak-Frogn G14 2 -  
17.10 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - HSV 3 -  
10.10 18:30 Trøgstad KG 9er A B  
Trøgstad/Båstad - Drøbak-Frogn G14 2 -  
27.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Vansjø/Svinndal 2 -  
19.09 18:30 Spydeberg st. KG 9er A B  
Spydeberg 2 - Drøbak-Frogn G14 2 -  
13.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Sprint-Jeløy 5 -  
06.09 18:30 Mysen st KG 9er A B  
Mysen - Drøbak-Frogn G14 2 -  
29.08 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Moss 3 -  
21.08 18:30 Ekholt KG 9er B B  
Ekholt 4 - Drøbak-Frogn G14 2 -  
14.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Ås 3 -  
06.06 18:30 Soon Arena 9er A B  
HSV 3 - Drøbak-Frogn G14 2 -  
31.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Trøgstad/Båstad -  
23.05 18:30 Kirkebygden KG 9er A B  
Vansjø/Svinndal 2 - Drøbak-Frogn G14 2 -  
16.05 18:30 Ås stadion B  
Ås - Drøbak-Frogn G14 1 -  
15.05 19:45 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Spydeberg 2 -  
10.05 20:00 Bellevue KG 9er A B  
Sprint-Jeløy 5 - Drøbak-Frogn G14 2 -  
09.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Borgen -  
03.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Mysen -  
02.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Lisleby -  
26.04 18:30 Melløs trf. B 9er A B  
Moss 3 - Drøbak-Frogn G14 2 -  
25.04 19:45 Rakkestad st KG B  
Rakkestad - Drøbak-Frogn G14 1 -  
19.04 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI Gutter 14 år - Ekholt 4 -  
12.04 18:00 Frogn KG - Hel bane B  
SKI IL - DFI Gutter 14 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift