Sponsorene til DFI Gutter 2004:

                

    

       
www.drobakfestivalen.no www.brras.no www.specsaver.no   www.apto.no  www.vestbydyreklinikk.no  

 

Sommer info. Hva skjer....

Sommer info. Oppstart og viktige datoer

Besøk våre lagsider

TRENINGSTIDER G2004
Mandager: 16.30-18.00 Frogn KG
Tirsdager: 19.15-20.45 Frogn KG
Torsdager: 19.15-20.45 Frogn KG

MAN
13.08
16:30-18:00
Frogn KG - 9 / 7 er B
TIR
14.08
19:15-20:45
Frogn KG - 9 / 7 er B
TOR
16.08
19:15-20:45
Frogn KG - 9 / 7 er A
LØR
18.08
10:00-11:30
Seiersten Stadion - 9/7 er A
21.08 18:30 Ekholt KG 9er B B
Ekholt 4 - Drøbak-Frogn G14 2 -
23.08 18:30 Frogn KG - Hel bane H
Drøbak-Frogn G14 1 - Begby -
29.08 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G14 1 - Moss 3 -
05.09 18:30 Ås stadion B
Ås - Drøbak-Frogn G14 1 -
06.09 18:30 Mysen st KG 9er A B
Mysen - Drøbak-Frogn G14 2 -
14.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Ås 3 -  
12.06 18:30 Refsnesbanen KG B  
Sprint-Jeløy - Drøbak-Frogn G14 1 -  
31.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Trøgstad/Båstad -  
30.05 18:30 Merkur 2 KG B  
Trosvik - Drøbak-Frogn G14 1 -  
23.05 18:30 Kirkebygden KG 9er A B  
Vansjø/Svinndal 2 - Drøbak-Frogn G14 2 2 - 1  
31.10 18:30 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G14 1 -  
24.10 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Ås 3 -  
17.10 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - HSV 3 -  
10.10 18:30 Trøgstad KG 9er A B  
Trøgstad/Båstad - Drøbak-Frogn G14 2 -  
08.10 18:30 Begby kunstgress B  
Begby - Drøbak-Frogn G14 1 -  
03.10 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Sprint-Jeløy -  
27.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Vansjø/Svinndal 2 -  
26.09 18:30 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy - Drøbak-Frogn G14 1 -  
19.09 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Spydeberg 2 -  
13.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Sprint-Jeløy 5 -  
12.09 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Kvik Halden -  
06.09 18:30 Mysen st KG 9er A B  
Mysen - Drøbak-Frogn G14 2 -  
05.09 18:30 Ås stadion B  
Ås - Drøbak-Frogn G14 1 -  
29.08 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Moss 3 -  
23.08 18:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Begby -  
21.08 18:30 Ekholt KG 9er B B  
Ekholt 4 - Drøbak-Frogn G14 2 -  
14.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Ås 3 -  
12.06 18:30 Refsnesbanen KG B  
Sprint-Jeløy - Drøbak-Frogn G14 1 -  
31.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Trøgstad/Båstad -  
30.05 18:30 Merkur 2 KG B  
Trosvik - Drøbak-Frogn G14 1 -  
23.05 18:30 Kirkebygden KG 9er A B  
Vansjø/Svinndal 2 - Drøbak-Frogn G14 2 2 - 1  
16.05 18:30 Ås stadion B  
Ås - Drøbak-Frogn G14 1 2 - 0  
15.05 19:45 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Spydeberg 2 0 - 5  
10.05 20:00 Refsnesbanen KG 9er A B  
Sprint-Jeløy 5 - Drøbak-Frogn G14 2 2 - 1  
09.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Borgen 8 - 0  
03.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Mysen 0 - 1  
02.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Lisleby 8 - 4  
26.04 18:30 Melløs trf. B 9er A B  
Moss 3 - Drøbak-Frogn G14 2 0 - 2  
25.04 19:45 Rakkestad st KG B  
Rakkestad - Drøbak-Frogn G14 1 3 - 5  
19.04 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Ekholt 4 12 - 3  
12.04 18:00 Frogn KG - Hel bane B  
SKI IL - DFI Gutter 14 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift