Tilleggstrening for 2007 i regi av DFI

Serie oppsett for høsten 2015

Cup i ÅS

Huringen Cup 6 juni

Huringen Cup 6 juni, første kamp er kl 0900

Trening

Treningoppstart

Mandag 13 april er første trening for sesongen. Oppmøte er på Sagajordet kl 1730-1845. Det er ekstra trening Onsdag 15 april på Sagajordet kl 1845-1945. Denne treningen vil holde på til vi starer å spille kamper, kampene strater torsdag 7 mai. Det vil komme informasjon om dette senere.

Trening start

Oppstart av trening er 13 april

Besøk våre lagsider

MAN
21.05
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er B
MAN
21.05
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er B
MAN
21.05
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er B
TOR
24.05
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er B
TOR
24.05
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er B
TOR
24.05
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er B
LØR
26.05
11:30-13:00
Frogn KG - 9 / 7 er A
24.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H
DFI 07 Blå - Skiptvet Hvit -
28.05 18:30 Vestby Arena 7er A1 B
HSV Hvit - DFI Rødhvit -
29.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H
DFI 07 Grå - Råde Rød -
29.05 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H
DFI 07 Rød - Askim FK Rød -
29.05 18:30 Rygge KG 7er A B
Rygge - DFI 07 Grønn -
23.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Sort - HSV Soon Gul -  
22.05 18:15 Kråkerøy st 2 7er A B  
Kråkerøy Hvit - DFI 07 Rød -  
22.05 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI Rødhvit - Ås Gul -  
22.05 18:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grønn - Kambo Svart -  
16.05 18:30 Vestby Arena 7er A1 B  
HSV Vestby-2 - DFI 07 Grå -  
25.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er B H  
DFI 07 Blå - Askim FK Blå -  
25.09 18:30 Askim KG 7er B-1 B  
Askim FK Rød - DFI 07 Rød -  
25.09 17:30 Råde Ipl 3 7er B B  
Råde Rød - DFI 07 Grå -  
25.09 17:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grønn - Rygge -  
18.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 07 Rød - Kråkerøy Hvit -  
18.09 18:30 Nøkkeland KG 7er A1 B  
Kambo Hvit - DFI 07 Sort -  
18.09 18:30 Nøkkeland KG 7er B1 B  
Kambo Svart - DFI 07 Grønn -  
17.09 18:30 Skiptvet st KG 7er A2 B  
Skiptvet Hvit - DFI 07 Blå -  
17.09 18:30 Vang Gressbanen 7er A B  
Vang - DFI Rødhvit -  
13.09 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Sort - Eika Krapfoss Hvit -  
12.09 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grå - HSV Vestby-2 -  
11.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 07 Rød - Øreåsen Rockets -  
10.09 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Rødhvit - HSV Hvit -  
05.09 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Blå - Korsgård Grønn -  
05.09 18:30 Soon Arena 7er A1 B  
HSV Soon Gul - DFI 07 Sort -  
04.09 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grønn - HSV Soon Svart -  
04.09 18:30 Bellevue KG 7er A1 B  
Sprint-Jeløy Blå - DFI 07 Grå -  
04.09 18:00 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Grønn - DFI 07 Rød -  
03.09 18:30 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Gul - DFI Rødhvit -  
30.08 17:30 H  
DFI 07 Sort - W.O -  
29.08 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grå - Rygge -  
28.08 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 07 Rød - Sprint-Jeløy Hvit -  
28.08 18:30 Ekholt KG Mini B  
Ekholt Blå - DFI 07 Grønn -  
28.08 18:00 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Rød - DFI 07 Blå -  
27.08 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Blå - Mysen -  
27.08 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI Rødhvit - Drøbak-Frogn Grønn -  
22.08 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grønn - Råde Rød -  
22.08 18:00 Melløs trf. A 7er A B  
Moss Sort - DFI 07 Sort -  
21.08 18:30 Melløs trf. A 7er A B  
Moss Gul - DFI 07 Rød -  
21.08 18:30 Nøkkeland KG 7er B1 B  
Kambo Svart - DFI 07 Grå -  
20.08 18:30 Saltnes kunstgressbane B  
Saltnes - DFI Rødhvit -  
20.06 18:30 Nøkkeland KG 7er B1 B  
Kambo Grønn - DFI 07 Rød -  
20.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Sort - Råde Blå -  
19.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A B  
Drøbak-Frogn Grønn - DFI 07 Grå -  
19.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grønn - Drøbak-Frogn Grå -  
19.06 17:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Blå - Drøbak-Frogn Hvit -  
18.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Rødhvit - Rygge Hvit -  
14.06 18:30 Risil KG 7er A1 B  
HSV Pepperstad - DFI 07 Sort -  
13.06 18:30 Vestby Arena 7er A1 B  
HSV Vestby-2 - DFI 07 Grønn -  
13.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Rød - Ekholt Rød -  
12.06 18:30 Spydeberg st. KG 7er A B  
Spydeberg Hvit - DFI 07 Blå -  
12.06 18:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grå - HSV Soon Svart -  
11.06 18:30 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - DFI Rødhvit -  
07.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Blå - HSV Vestby-1 -  
06.06 19:15 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Sort - Kambo Hvit -  
06.06 18:30 Ekholt KG Mini B  
Ekholt Blå - DFI 07 Grå -  
05.06 19:30 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Sort - DFI 07 Rød -  
05.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grønn - Sprint-Jeløy Blå -  
04.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Rødhvit - Vang -  
30.05 18:30 Askim KG 7er B-1 B  
Askim FK Blå - DFI 07 Blå -  
30.05 18:15 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Hvit - DFI 07 Sort -  
29.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grå - Råde Rød -  
29.05 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 07 Rød - Askim FK Rød -  
29.05 18:30 Rygge KG 7er A B  
Rygge - DFI 07 Grønn -  
28.05 18:30 Vestby Arena 7er A1 B  
HSV Hvit - DFI Rødhvit -  
24.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Blå - Skiptvet Hvit -  
23.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Sort - HSV Soon Gul -  
22.05 18:15 Kråkerøy st 2 7er A B  
Kråkerøy Hvit - DFI 07 Rød -  
22.05 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI Rødhvit - Ås Gul -  
22.05 18:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grønn - Kambo Svart -  
16.05 18:30 Vestby Arena 7er A1 B  
HSV Vestby-2 - DFI 07 Grå -  
16.05 18:30 B  
W.O - DFI 07 Sort -  
15.05 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Rockets - DFI 07 Rød -  
14.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B B  
Drøbak-Frogn Grønn - DFI Rødhvit -  
09.05 18:30 Hov KG 7er B B  
Korsgård Grønn - DFI 07 Blå -  
09.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Sort - Moss Sort -  
08.05 19:15 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Grå - Sprint-Jeløy Blå -  
08.05 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 07 Rød - Ås Grønn -  
08.05 18:00 Soon Arena 7er B1 B  
HSV Soon Svart - DFI 07 Grønn -  
07.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Rødhvit - Saltnes -  
03.05 18:30 Råde Ipl 3 7er B B  
Råde Blå - DFI 07 Sort -  
02.05 18:30 Rygge KG 7er A B  
Rygge - DFI 07 Grå -  
02.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Blå - Ås Rød -  
02.05 18:30 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Hvit - DFI 07 Rød -  
30.04 18:30 Rygge KG 7er A B  
Rygge Hvit - DFI Rødhvit -  
30.04 18:00 Ullerud 7-er 2 H  
DFI 07 Grønn - Ekholt Blå -  
25.04 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 07 Sort - HSV Pepperstad -  
24.04 19:15 Råde Ipl 3 7er B B  
Råde Rød - DFI 07 Grønn -  
24.04 18:30 Ullerud 7-er 2 H  
DFI 07 Grå - Kambo Svart -  
24.04 18:30 Mysen st KG 7er A B  
Mysen - DFI 07 Blå -  
24.04 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 07 Rød - Moss Gul -  
23.04 18:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Rødhvit - Sprint-Jeløy Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift