Besøk våre lagsider

TIR
22.05
16:30-18:00
Frogn KG - 9 / 7 er B
ONS
23.05
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er A
LØR
26.05
11:30-13:00
Frogn KG - 9 / 7 er A
LØR
26.05
11:30-13:00
Frogn KG - 9 / 7 er A
LØR
26.05
11:30-13:00
Frogn KG - 9 / 7 er A
24.05 17:30 Grøtvedt skole 5er A1 B
Askim FK Hvit - Drøbak-Frogn G08 Hvit -
29.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H
Drøbak-Frogn IL G11 Hvit - Mysen -
30.05 17:30 Ullerud Mini 2B H
Drøbak-Frogn G08 Hvit - Ås Grønn -
31.05 17:30 Ekholt Mini KG 5er C1 B
Ekholt Rød - Drøbak-Frogn G08 Rød -
31.05 17:30 Ekholt Mini KG 5er C2 B
Ekholt Hvit - Drøbak-Frogn G08 Blå -
23.05 18:30 Spydeberg avl. 5er A B  
Spydeberg Blå - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
23.05 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Gul - Sprint-Jeløy Rød -  
22.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Blå - Drøbak-Frogn Svart -  
22.05 17:30 Ullerud Mini 1A B  
Drøbak-Frogn Blå - Drøbak-Frogn G08 Svart -  
16.05 18:30 Soon Arena 5er B2-1 B  
HSV Barcelona - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
27.09 17:30 Soon Arena 5er B2-2 B  
HSV Liverpool - Drøbak-Frogn G08 Svart -  
27.09 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Gul - HSV Real Madrid -  
27.09 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Rød - Ekholt Rød -  
26.09 18:30 Block Watne hallen 5er A B  
Ås Grønn - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
25.09 18:00 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Blå - Ekholt Hvit -  
25.09 17:00 Mysen st KG 7er A B  
Mysen - Drøbak-Frogn IL G11 Hvit -  
24.09 17:30 Skiptvet st. KG 5er B2-1 B  
Skiptvet - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
20.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Grønn - Spydeberg Blå -  
20.09 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Hvit - Askim FK Hvit -  
19.09 18:30 Bellevue KG 5er B1-1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Drøbak-Frogn G08 Gul -  
19.09 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Svart - Drøbak-Frogn Blå -  
19.09 17:30 Ullerud Mini 2B B  
Drøbak-Frogn Svart - Drøbak-Frogn G08 Blå -  
13.09 18:30 Eikabanen KG 5er B B  
Eika Krapfoss Hvit - Drøbak-Frogn G08 Svart -  
13.09 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Gul - Rygge Hvit -  
13.09 18:30 Block Watne hallen 5er A B  
Ås Grønn - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
13.09 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Blå - Moss Sort -  
13.09 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Hvit - HSV Barcelona -  
11.09 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
Drøbak-Frogn IL G11 Hvit - Spydeberg Hvit -  
10.09 18:00 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Rød - Askim FK Sort -  
06.09 18:30 Eikabanen KG 5er A B  
Eika Krapfoss Grønn - Drøbak-Frogn G08 Gul -  
06.09 18:30 Block Watne hallen 5er A B  
Ås Rød - Drøbak-Frogn G08 Rød -  
06.09 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Svart - Sprint-Jeløy Blå -  
06.09 17:30 Ullerud Mini 1B B  
Drøbak-Frogn Grønn - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
06.09 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Grønn - Drøbak-Frogn Hvit -  
05.09 18:30 Vestby Arena 7er A1 B  
HSV Vestby-1 - Drøbak-Frogn IL G11 Hvit -  
03.09 17:30 Block Watne hallen 5er A B  
Ås Blå - Drøbak-Frogn G08 Blå -  
30.08 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Hvit - Askim FK Grønn -  
30.08 17:30 Soon Arena 5er B2-1 B  
HSV Barcelona - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
30.08 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Rød - HSV Torden -  
30.08 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Gul - Sprint-Jeløy Grønn -  
29.08 18:30 Ullerud 7-er 2 H  
Drøbak-Frogn IL G11 Hvit - Askim FK Blå -  
29.08 18:30 Ekholt Mini KG 5er C2 B  
Ekholt Hvit - Drøbak-Frogn G08 Svart -  
29.08 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Blå - Øreåsen Sort -  
23.08 18:30 Ekholt Mini KG 5er C2 B  
Ekholt Blå - Drøbak-Frogn G08 Gul -  
23.08 17:30 Soon Arena 5er B2-2 B  
HSV Liverpool - Drøbak-Frogn G08 Blå -  
23.08 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Grønn - Askim FK Hvit -  
23.08 17:30 Mysen trf 5er A1 B  
Mysen Blå - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
22.08 17:30 Soon Arena 5er B2-2 B  
HSV Manchester United - Drøbak-Frogn G08 Rød -  
20.08 18:30 Skiptvet st KG 7er A1 B  
Skiptvet Hvit - Drøbak-Frogn IL G11 Hvit -  
16.08 17:30 Vestby Arena 5er B2-1 B  
HSV Vestby - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
21.06 18:30 Grøtvedt skole 5er A2 B  
Askim FK Grønn - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
21.06 18:00 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Rød - Hobøl -  
20.06 17:30 Løkenfeltet 5er A B  
Moss Sort - Drøbak-Frogn G08 Svart -  
19.06 17:00 Ullerud Match 7/9-er A B  
Drøbak-Frogn Blå - Drøbak-Frogn IL G11 Hvit -  
14.06 18:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Grønn - Mysen Blå -  
14.06 18:30 Eikabanen KG 5er A B  
Eika Krapfoss Hvit - Drøbak-Frogn G08 Blå -  
14.06 17:30 Block Watne hallen5er B B  
Ås Gul - Drøbak-Frogn G08 Gul -  
13.06 18:30 Mysen trf 5er A2 B  
Mysen Hvit - Drøbak-Frogn G08 Rød -  
13.06 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Svart - Ås Blå -  
12.06 19:15 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn IL G11 Hvit - Korsgård Grønn -  
11.06 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Hvit - Skiptvet -  
07.06 17:30 Vestby Arena 5er B2-1 B  
HSV Vestby - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
07.06 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Blå - Sprint-Jeløy Blå -  
07.06 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Gul - HSV Lyn -  
07.06 17:30 Spydeberg avl. 5er A B  
Spydeberg Blå - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
06.06 18:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Sort - Drøbak-Frogn G08 Svart -  
06.06 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Rød - Sprint-Jeløy Hvit -  
05.06 18:30 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Rød - Drøbak-Frogn IL G11 Hvit -  
31.05 17:30 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Rød - Drøbak-Frogn G08 Rød -  
31.05 17:30 Ekholt Mini KG 5er C2 B  
Ekholt Hvit - Drøbak-Frogn G08 Blå -  
31.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Grønn - Skiptvet -  
31.05 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Svart - HSV Liverpool -  
31.05 17:30 Soon Arena 5er B2-2 B  
HSV Real Madrid - Drøbak-Frogn G08 Gul -  
30.05 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Hvit - Ås Grønn -  
29.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
Drøbak-Frogn IL G11 Hvit - Mysen -  
24.05 17:30 Grøtvedt skole 5er A1 B  
Askim FK Hvit - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
23.05 18:30 Spydeberg avl. 5er A B  
Spydeberg Blå - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
23.05 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Gul - Sprint-Jeløy Rød -  
22.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Blå - Drøbak-Frogn Svart -  
22.05 17:30 Ullerud Mini 1A B  
Drøbak-Frogn Blå - Drøbak-Frogn G08 Svart -  
16.05 18:30 Soon Arena 5er B2-1 B  
HSV Barcelona - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
16.05 18:00 Løkenfeltet 5er A B  
Moss Sort - Drøbak-Frogn G08 Blå -  
16.05 18:00 Grøtvedt skole 5er A1 B  
Askim FK Sort - Drøbak-Frogn G08 Rød -  
16.05 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Grønn - Ås Grønn -  
16.05 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Svart - Eika Krapfoss Hvit -  
15.05 18:30 Spydeberg st. KG 7er A B  
Spydeberg Hvit - Drøbak-Frogn IL G11 Hvit -  
15.05 18:00 Rygge KG 5er B-1 B  
Rygge Hvit - Drøbak-Frogn G08 Gul -  
09.05 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Gul - Eika Krapfoss Grønn -  
09.05 17:30 Bellevue KG 5er C2 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Drøbak-Frogn G08 Svart -  
09.05 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Rød - Ås Rød -  
08.05 18:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Blå - Ås Blå -  
08.05 18:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
Drøbak-Frogn IL G11 Hvit - HSV Vestby-1 -  
08.05 17:30 Ullerud Mini 1A B  
Drøbak-Frogn Hvit - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
08.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G08 Hvit - Drøbak-Frogn Grønn -  
03.05 17:30 Grøtvedt skole 5er A1 B  
Askim FK Grønn - Drøbak-Frogn G08 Hvit -  
03.05 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Grønn - HSV Barcelona -  
03.05 17:30 Risil KG 5er B2-1 B  
HSV Torden - Drøbak-Frogn G08 Rød -  
03.05 17:30 Refsnesbanen KG 5er A1-1 B  
Sprint-Jeløy Grønn - Drøbak-Frogn G08 Gul -  
02.05 18:30 Askim KG 7er B-1 B  
Askim FK Blå - Drøbak-Frogn IL G11 Hvit -  
02.05 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Svart - Ekholt Hvit -  
02.05 18:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Sort - Drøbak-Frogn G08 Blå -  
26.04 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Blå - HSV Liverpool -  
26.04 17:30 Grøtvedt skole 5er A1 B  
Askim FK Hvit - Drøbak-Frogn G08 Grønn -  
26.04 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G08 Rød - HSV Manchester United -  
26.04 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G08 Gul - Ekholt Blå -  
26.04 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G08 Hvit - Mysen Blå -  
23.04 19:15 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn IL G11 Hvit - Skiptvet Hvit -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift