DFI

Else og Helge Askautruds gavepremie

Else og Helge Askautruds gavepremie

Statutter Askautruds gavepremie

Gavepremien skal deles ut til det medlemmet i DFI som enten ved enkeltprestasjoner, eller gjennom positiv innsats i løpet av siste sesong, har stått for den største idrettslige prestasjon siden forrige utdeling. Den kan gis for prestasjoner i enhver idrettsgren som er representert i laget.

Gavepremien ble første gang utdelt i1969 - her ser du alle som har blitt tildelt denne:

1969 Bjørn Samuelsen                                             Orientering
1970 Jette Eriksen                                                   Friidrett
1971 Ingrid Øinæs og Ola Petter Tandstad                 Friidrett
1972 Aasta Halck og Terje Danielsen                         Fotball
1973 Stig Ermesjø                                                    Friidrett
1974 Kjell Bergmann og Bjørn Diedrichsen                  Fotball
1975 Liv Andersen                                                    Håndball
         Tom Jørgensen                                               Fotball
1976 Elin Veiteberg                                                  Friidrett
1977 Gro Aamodt                                                     Håndball
1978 Pål Rikard Larsen                                             Turn
1979 John Ole Moe                                                   Fotball
1980 Anne Siw Tomter                                              Håndball
         Bjørn Samuelsen                                             Orientering
1981 Siv K. Ramskjell                                               Ski
         Ståle Slettebø                                                  Fotball
1982 Tove Hansen                                                    Orientering
1983 Christine Martin                                                 Ski
1984 Stein Amundsen                                                Fotball
1985 Marianne Erevik                                                Turn
1986 Hans Petter Glenne                                           Ski
1987 Marianne Erevik                                                Turn
1988 Rolf Andersen                                                   Håndball
         Tove Hansen                                                   Orientering
1989 Marit Roxrud                                                      Turn
1990 Ståle Slettebø                                                    Fotball
1991 John Martin Andresen                                        Friidrett
1992 Caroline Mjøen                                                  Ski
1993 Jørn Smedsrud                                                  Fotball dommer 

1994 Reidar Mogstad                                                 Fotball/Håndball

1995 Sverre Huseby                                                   Fotball
1996 Per Wollbraaten                                                 Håndball
1997 Morgan Juul                                                       Håndball
         Marianne Erevik                                                Turn
1998 Jan-Geir Nomerstad                                          Fotball
1999 Morten Gangnes                                                Ski/friidrett
         Hanne Cecilie Strand                                        Håndball, fotball,
                                                                                    orientering
2000 Pål Brikt Olsen                                                   IGF
2001 Bjørn Diedrichsen                                              Fotball
2002 Fotball jenter 14 år                                             Fotball
         Torstein Bye                                                       Håndball
2003 Kari Anne Wold                                                  Trimaktiviteter
2004 Tove Moe Tysnes                                               Håndball
2005 Gro Noraker                                                       Ski
2006 Sverre Wollbraaten                                             Håndball/fotball
2007 Geir Simonsen                                                   Ski
2008 Trygve Gulliksen                                                Ski
2009 Geir Sneis                                                          Fotball
         Sverre Vågan                                                     Fotball
2010 Magnus Seip                                                      Håndball
2011 Øyvind Antonsen                                                Ski
2012 Claudia Dybwig                                                  Håndball
2013 Thomas Strypet                                                  Fotball
2015 Henrik Husdal                                                     Ski
2016 Amalie Hamm Thue                                           Fotball
2017 Philip Grønnern Ekeberg                                   Fotball                

Drøbak-Frogn IL
DFI Postboks 136, 1441 Drøbak, Epost. dfi@dfi.no

BeFrognhallen, Belsjøveien 2, Postboks 136, 1441 Drøbak
Tlf: 64905190
E-post:
dfi@dfi.no

- Idrettsglede for alle -

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift