Kamper Uke 19

Seiersten, Frogn og Ullerud

Kamper Uke 19.

Til info så åpner vi Ullerud Mandag 7. Mai, våre yngste lag får tilsendt nye treningstider på Ullerud.

Vi presiserer at det er hjemmelaget sitt ansvar å informere bortelag OG dommer om endringer av bane og tidspunkt på kampene. Kamper satt opp av krets så skal dette også rapporteres inn til de via blant annet FIKS.

Lørdag Uke 18
9,912E+10Norsk Tipping-ligaen avd 1Drøbak-FrognSpjelkavik05.05.201813.00Seiersten stadion KG
3116001044Gutter 16 år interkretsDrøbak-FrognLillestrøm05.05.201816.30Seiersten stadion KG
Mandag Uke 19
1116101039G16 KM avdeling 01 vårDrøbak-Frogn 2Borgen07.05.201818.00Seiersten stadion KG
1116201020G15/16 avdeling 01Drøbak-Frogn 3HSV 307.05.201818.15Frogn KG
1112103009G12 Avdeling 03Drøbak-Frogn RødhvitSaltnes07.05.201818.30Ullerud Match 7er A
1112105011G12 Avdeling 05Drøbak-Frogn HvitTrøgstad/Båstad FK07.05.201818.30Ullerud Match 7er B
11205010245. divisjon Menn Drøbak-Frogn 2Råde 207.05.201820.00Seiersten stadion KG
12203010083. divisjon KvinnerDrøbak-Frogn 2Råde07.05.201820.15Frogn KG
Tirsdag Uke 19
1110102013G10 Avdeling 02Drøbak-Frogn HvitDrøbak-Frogn Grønn08.05.201817.30Ullerud mini 1A
1111106013G11 Avdeling 06Drøbak-Frogn HvitHSV Vestby-108.05.201818.00Ullerud Match 7er A
1207102004J07 Avdeling 02Drøbak-Frogn DiamondsAskim FK Dragene Blå08.05.201818.00Ullerud mini 2A
1111101013G11 Avdeling 01Drøbak-Frogn RødÅs Grønn08.05.201818.30Frogn KG 7er A
1110104011G10 Avdeling 04Drøbak-Frogn BlåÅs Blå08.05.201818.30Ullerud mini 1B
1209101007J09 Avdeling 01Drøbak-Frogn FlammeneKorsgård08.05.201818.30Ullerud mini 1A
1111103013G11 Avdeling 03Drøbak-Frogn GråSprint-Jeløy Blå08.05.201819.15Ullerud Match 7er A
11206010196. divisjon Menn avdeling 01Drøbak-Frogn 3Trøgstad/Båstad FK08.05.201820.15Frogn KG
Onsdag Uke 19
1110101011G10 Avdeling 01Drøbak-Frogn RødÅs Rød09.05.201817.30Ullerud mini 2A
1109104011G09 Avdeling 04Drøbak-Frogn GrønnEika Krapfoss Hvit09.05.201817.30Ullerud mini 1A
1109103009G09 Avdeling 03Drøbak-Frogn BlåKambo gul09.05.201817.30Ullerud mini 1B
1210101007J10 Avdeling 01Drøbak-Frogn SupergirlsMysen09.05.201817.30Ullerud mini 2B
1111105009G11 Avdeling 05Drøbak-Frogn SortMoss Sort09.05.201818.30Ullerud Match 7er A
1114101010G14 KM avdeling 01 vårDrøbak-FrognBorgen09.05.201818.30Seiersten stadion KG
1110103011G10 Avdeling 03Drøbak-Frogn GulEika Krapfoss Grønn09.05.201818.30Ullerud mini 2A
1215101007J14/15 KM avdeling 01Drøbak-Frogn 2Begby *09.05.201818.30Frogn KG
Torsdag Uke 19
1109105011G09 Avdeling 05Drøbak-Frogn RødÅs Grønn10.05.201817.30Ullerud mini 2B
1115101010G15 KM avdeling 01 vårDrøbak-FrognTrøgstad/Båstad10.05.201818.00Seiersten stadion KG
1113102012G13 KM 9-er avdeling 02Drøbak-FrognRåde10.05.201818.30Frogn KG 9er A
1214701017J13/14 7er Drøbak-Frogn Tistedalen10.05.201818.30Ullerud 7er 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift