Kamper Uke 34

Kamper Frogn KG, Ullerud og Seiersten Stadion

Hei,

Nå starter skolene igjen og med det så starer også fotballkampene. Få kamper den første uken, men det er 2 kamper på Ullerud som har fått endret bane og tidspunkt. Se oppsett!

Norsk Tipping-ligaen avd 1

Drøbak-Frogn

Molde 2

20.08.2018

17.00

Seiersten stadion KG

1112103039

G12 Avdeling 03

Drøbak-Frogn Grønn

HSV Hvit

20.08.2018

18.30

Ullerud Match 7er B

1112104050

G12 Avdeling 04

Drøbak-Frogn Blå

Moss

20.08.2018

18.30

Frogn KG 7er A

1212101035

J12 Avdeling 01

Drøbak-Frogn Angels

Sprint-Jeløy Glitter

20.08.2018

19.15

Ullerud Match 7er A

1208101033

J08 Avdeling 01

Drøbak-Frogn Stars

Rapid Athene Gul

21.08.2018

17.30

Ullerud mini 3B

1207102027

J07 Avdeling 02

Drøbak-Frogn Diamonds

Sprint-Jeløy Stjerne

21.08.2018

18.00

Ullerud mini 3B

18:30

1211101028

J11 avdeling 01

Drøbak-Frogn Diamonds

Mysen

21.08.2018

18.30

Ullerud Match 7er A

1120501110

5. divisjon Menn

Drøbak-Frogn 2

Lervik

21.08.2018

20.00

Seiersten stadion KG

1120601079

6. divisjon Menn avdeling 01

Drøbak-Frogn 3

NMBUI

21.08.2018

20.15

Frogn KG

1109104050

G09 Avdeling 04

Drøbak-Frogn Sogstipiratene

Moss Gul

22.08.2018

17.30

Ullerud mini 1B

1210101028

J10 Avdeling 01

Drøbak-Frogn Supergirls

Sprint-Jeløy Hvit

22.08.2018

17.30

Ullerud mini 1A

1209102039

J09 Avdeling 02

Drøbak-Frogn Stars

Sprint-Jeløy Rød

22.08.2018

17.30

Ullerud mini 2B

1111103049

G11 Avdeling 03

Drøbak-Frogn Grønn

Råde Rød

22.08.2018

18.30

Ullerud Match 7er A

1110102050

G10 Avdeling 02

Drøbak-Frogn Grønn

Askim FK Hvit

23.08.2018

17.30

Ullerud mini 1A

1109102039

G09 Avdeling 02

Drøbak-Frogn Gul

Vansjø/Svinndal Rød

23.08.2018

17.30

Ullerud mini 2B

1114105014

G14 KM A-sluttspill

Drøbak-Frogn

Begby

23.08.2018

18.30

Frogn KG

1214204017

J13/14 9-er B-høst

Drøbak-Frogn 2

Askim FK

23.08.2018

18.30

Ullerud Match 9er A

1215103001

J14/15 KM A-sluttspill

Drøbak-Frogn

Rapid Athene /KIL

23.08.2018

19.15

Seiersten stadion KG

1119501049

G19 bredde avdeling 01

Drøbak-Frogn 2

Sprint-Jeløy 2

23.08.2018

20.00

Frogn KG

1209101028

J09 Avdeling 01

Drøbak-Frogn Flammene

Sprint-Jeløy Hvit

24.08.2018

18.30

Ullerud mini 2B

3116001113

Gutter 16 år interkrets

Drøbak-Frogn

Gjøvik-Lyn

25.08.2018

14.00

Seiersten stadion KG

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift