Besøk våre lagsider

26.10 14:00 Jessheim Stadion B
Ullensaker/Kisa - Drøbak-Frogn G16-1 -
19.10 16:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Stabæk -  
16.10 18:30 Nordre Åsen kunstgressbane B  
Skeid - Drøbak-Frogn G16-1 -  
12.10 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Sarpsborg 08 -  
05.10 14:00 Trasop kunstgress B  
Oppsal - Drøbak-Frogn G16-1 -  
28.09 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Moss -  
26.10 14:00 Jessheim Stadion B  
Ullensaker/Kisa - Drøbak-Frogn G16-1 -  
19.10 16:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Stabæk -  
16.10 18:30 Nordre Åsen kunstgressbane B  
Skeid - Drøbak-Frogn G16-1 -  
12.10 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Sarpsborg 08 -  
05.10 14:00 Trasop kunstgress B  
Oppsal - Drøbak-Frogn G16-1 -  
28.09 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Moss -  
21.09 14:00 Rolvsrud kunstgress B  
Lørenskog - Drøbak-Frogn G16-1 -  
14.09 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Lillestrøm -  
07.09 16:30 KFUM-Arena B  
KFUM - Drøbak-Frogn G16-1 -  
31.08 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - HamKam -  
28.08 19:30 Fredrikstad stadion B  
Fredrikstad - Drøbak-Frogn G16-1 -  
17.08 14:00 Valle Hovin kunstgress 2 B  
Vålerenga - Drøbak-Frogn G16-1 -  
10.08 13:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Bærum -  
22.06 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Ullensaker/Kisa -  
12.06 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Skeid -  
08.06 17:00 Sarpsborg st KG B  
Sarpsborg 08 - Drøbak-Frogn G16-1 -  
03.06 18:00 Spartabanen KG B  
Sparta Sarpsborg - Drøbak-Frogn G16 2 -  
29.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Oppsal -  
28.05 19:15 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 2 - Østsiden -  
25.05 14:00 Melløs KG B  
Moss - Drøbak-Frogn G16-1 -  
18.05 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Lørenskog -  
13.05 20:15 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G16 2 -  
11.05 14:00 Lillestrøm 3 kunstgress B  
Lillestrøm - Drøbak-Frogn G16-1 -  
08.05 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - KFUM -  
06.05 18:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 2 - Lisleby -  
04.05 14:00 Briskeby B  
HamKam - Drøbak-Frogn G16-1 -  
29.04 20:15 Kurland KG (Hovedbane) B  
Sarpsborg FK - Drøbak-Frogn G16 2 3 - 0  
27.04 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Fredrikstad 0 - 0  
24.04 20:15 Nadderud kunstgress 2 B  
Stabæk - Drøbak-Frogn G16-1 3 - 3  
23.04 19:15 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 2 - Hafslund 1 - 1  
12.04 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Vålerenga 1 - 0  
06.04 14:00 Sandvika stadion B  
Bærum - Drøbak-Frogn G16-1 3 - 3  
31.03 16:00 H  
Drøbak-Frogn G16-1 - Lillestrøm 0 - 1  
17.03 16:00 Skedsmo stadion kg B  
Skedsmo - Drøbak-Frogn G16-1 0 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift