Organisering fotballaget / back-office

Denne ble lagt ut på FB gruppen før helgen, men er lite lest. Så her kommer den på DFI siden vår. Vi har nå fått dekket alle skolene for lotteriet, men øvrig tekst gjelder fortsatt.

Høsten 2018 og snart overgang til ungdomsfotballen

Litt om hva som ligger foran oss

God sommer :-)

Siste trening før sommerferien blir torsdag 5. juli

Kiwi fotballskole m/utvidet tilbud.

I år kan barna leveres fra kl. 07:30 inkl. frokost til en noe økt totalpris.

Kampverter 2018

Kampvert vaktliste for GRØNN - HVIT - BLÅ

Seriestart

To av 7er lagene har sine første kamper neste uke

Laginndeling for Serien 2018

Lenke til PDF med oversikt er lagt ut på høyre side under overskriften "Lag 2018"

SPOND

Vi tar i bruk SPOND for bedre å kunne administrere laget

Ballguttvakter 2018

Info om sesongens ballguttvakter på A-lags kamper Noter datoer i kalenderen.

Besøk våre lagsider

Ballguttvakter 2018

Vi er satt opp på ballguttvakt på A-lags kamper på flg datoer:
Søndag 3 juni kl. 15
Søndag 15 juli kl. 14
Lørdag 15 september kl. 16
 

 

Lag 2018

Lenke til dokument med informasjon om lag til serien 2018

/kx/398/19000/files/7er%20lagene%202018(2).pdf

Gjeldende treningsøkt

Her legger vi ut skisser til treningsøktene
Treningene vil i grove trekk følge beskrivelsen, men vi kommer til å improvisere og variere litt over temaene.

/kx/398/19000/files/2018%20G06%20%EF%BF%BDkt%20august.pdf

MAN
24.09
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er A
TOR
27.09
16:30-18:00
Frogn KG - 9 / 7 er A
SØN
30.09
10:00-11:30
Seiersten Stadion - 9/7 er A
25.09 18:15 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Mysen /HIL Grønn -  
24.09 18:30 Mysen st KG 7er A B  
Mysen /HIL City - DFI 06 Blå -  
20.09 18:30 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Rød - DFI 06 Hvit -  
17.09 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Saltnes -  
13.09 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Ørje -  
25.09 18:15 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Mysen /HIL Grønn -  
24.09 18:30 Mysen st KG 7er A B  
Mysen /HIL City - DFI 06 Blå -  
20.09 18:30 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Rød - DFI 06 Hvit -  
17.09 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Saltnes -  
13.09 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Ørje -  
10.09 18:30 Rygge KG 7er A B  
Rygge Hvit - DFI 06 Grønn -  
10.09 18:30 Trømborgbanen 7er A B  
Trømborg - DFI 06 Blå -  
03.09 18:30 Trøgstad KG 7er A B  
Trøgstad/Båstad FK - DFI 06 Hvit -  
03.09 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Sprint-Jeløy Blå -  
03.09 17:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Blå - HSV Rød -  
29.08 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Hobøl Hvit -  
28.08 19:15 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Grønn - DFI 06 Blå -  
27.08 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A B  
Drøbak-Frogn Rødhvit - DFI 06 Grønn -  
21.08 18:30 Rakkestad st. KG 7er B B  
Rakkestad Blå - DFI 06 Hvit -  
20.08 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - HSV Hvit -  
18.06 18:30 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Gul - DFI 06 Grønn -  
18.06 18:30 Spydeberg st. KG 7er A B  
Spydeberg - DFI 06 Blå -  
12.06 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Blå - Askim FK City -  
11.06 18:30 Askim KG 7er A-1 B  
Askim FK United - DFI 06 Hvit -  
11.06 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Vang -  
05.06 19:15 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Skiptvet Rød -  
04.06 18:30 Saltnes kunstgressbane B  
Saltnes - DFI 06 Grønn -  
04.06 18:30 Skiptvet st KG 7er A2 B  
Skiptvet Hvit - DFI 06 Blå -  
30.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Grønn - Rygge Hvit -  
29.05 18:30 Hærland stadion 7er A B  
Mysen /HIL Grønn - DFI 06 Hvit -  
28.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Blå - Mysen /HIL City -  
22.05 19:15 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Ås Rød -  
22.05 18:00 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - DFI 06 Grønn -  
15.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Blå - Trømborg -  
14.05 18:30 Marker KG 7er A B  
Ørje - DFI 06 Hvit -  
14.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Drøbak-Frogn Rødhvit -  
09.05 18:00 Vang Gressbanen 7er A B  
Vang - DFI 06 Grønn -  
07.05 18:30 Vestby Arena 7er B1 B  
HSV Rød - DFI 06 Blå -  
07.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Trøgstad/Båstad FK -  
07.05 18:30 Vestby Arena 7er A1 B  
HSV Hvit - DFI 06 Grønn -  
02.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Blå - Ås Grønn -  
30.04 18:30 Tomter I.park KG 7er A B  
Hobøl Hvit - DFI 06 Hvit -  
30.04 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Ås Gul -  
25.04 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Hvit - Rakkestad Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift